Co oferuje profesjonalny zakład pogrzebowy


Śmierć bliskiej osoby to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu każdego. Profesjonalny zakład pogrzebowy pomoże przejść przez formalności, związane z pogrzebem, a także dopilnuje, by ceremonia pochówku odbyła się w sposób godny.

Profesjonalny zakład pogrzebowy oferuje różne formy pochówku

Przede wszystkim profesjonalny dom pogrzebowy przyjmuje zlecenia na pogrzeby w każdym wyznaniu religijnym. Powinien umożliwiać również zorganizowanie coraz bardziej popularnego pochówku świeckiego z udziałem mistrza ceremonii. Godny polecenia zakład pogrzebowy organizuje nie tylko pogrzeby tradycyjne, lecz również kremacje.

Pracownicy domu pogrzebowego pomogą w załatwieniu formalności

Zaplanowanie pogrzebu wiąże się z olbrzymią ilością formalności. Przebrnąć przez sprawy urzędowe pomogą pracownicy domu pogrzebowego. Zajmą się formalnościami w szpitalach, urzędach i kościołach. Za zgodą klienta uregulują kwestie, związane z ubezpieczycielem oraz  z transportem zwłok. Otrzymując pełnomocnictwo od rodziny, nasz zakład pogrzebowy przejmie wszelkie formalne obowiązki. 

Ważna jest uroczysta oprawa pogrzebu

Profesjonalizm to dbałość o każdy szczegół, również podczas ceremonii pogrzebowej. Oprawa uroczystości powinna być podniosła, z nastrojową muzyką oraz elegancką dekoracją kwiatową. Nasz dom pogrzebowy wykonuje bukiety pogrzebowe we własnej  pracowni bukieciarskiej, a także posiada własny system nagłośnienia z bezprzewodowym mikrofonem, co zapewnia doskonałą czystość dźwięku.

Dodatkowe usługi i akcesoria pogrzebowe


Godne polecenia zakłady pogrzebowe będą miały także w ofercie tanatokosmetykę, eksportację zwłok oraz ekshumacje. Powinny oferować również szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych:

  • trumien,
  • urn,
  • wieńców,
  • kwiatów,
  • całunów.

Bardzo często stan psychiczny żałobników sprawia, że nie są oni w stanie samodzielnie dokonać wyboru, dlatego pracownicy zakładu powinni służyć fachową radą.

Profesjonalny zakład pogrzebowy powinien zatem dokładać wszelkich starań, aby pogrzeb miał uroczystą oprawę i aby rodzina zmarłego mogła skupić się niemal wyłącznie na przeżywaniu żałoby, a nie na uciążliwych formalnościach.

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa