Ceremonie pogrzebowe

kaplica pogrzeby w warszawie

Ceremonie Pogrzebowe

Warszawski Dom Pogrzebowy Gójscy zajmuje się organizacją wyjątkowych ceremonii pogrzebowych, dopasowanych do potrzeb rodziny i bliskich osoby zmarłej. Mamy doświadczenie w prowadzeniu ceremonii pogrzebowych w każdym rytuale wyznaniowym i na każdym wskazanym przez Klienta miejscu pochówku. Organizujemy pogrzeby tradycyjne oraz pogrzeby z kremacją zwłok. Ceremonia pogrzebowa prowadzona jest przez księdza lub Mistrza Ceremonii. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi Mistrzami Ceremonii w Warszawie. Ich doświadczenie, wysoka kultura osobista oraz doskonała znajomość prowadzenia uroczystości o charakterze świeckim czyni tę ostatnią posługę pełną dostojeństwa i powagi. 

Zapewniamy również szeroki wybór wszystkich akcesoriów funeralnych. Dostarczamy kwiaty, dbamy o oprawę muzyczną oraz odpowiednie nagłośnienie uroczystości pogrzebowej

Do każdego pochówku podchodzimy indywidualnie oraz z wielkim zaangażowaniem. Pogrzeb to uhonorowanie życia zmarłego. Dokładamy wszelkich starań, aby mogli Państwo godnie i w spokoju uczcić pamięć najbliższych. Każdy życzenie rodziny jest dla nas priorytetem. Więcej informacji udzielą Państwu nasi pracownicy pod numerem telefonu +48 (22) 870 68 95 oraz w Domu Pogrzebowym Gójscy przy ul. Grenadierów 34 w Warszawie.

kaplica dom pogrzebowy

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa