JAK WYBRAĆ DOBRY ZAKŁAD POGRZEBOWY?

Stoisz przed koniecznością wyboru zakładu pogrzebowego? Poznaj najważniejsze kwestie, na które powinieneś zwrócić uwagę.

Odbiór osób zmarłych i transport zwłok.

Bardzo ważną kwestią jest odbiór, a następnie transport ciała zmarłego, szczególnie jeśli zgon nastąpił w innej części kraju. Nasz Dom Pogrzebowy w Warszawie zapewnia usługi Pogotowia Pogrzebowego. Odbieramy zmarłych ze szpitali, domów rodzinnych, domów opieki oraz hospicjów i przewozimy do chłodni znajdującej się w naszym zakładzie w dzielnicy Praga-Południe. Działamy 24 godziny na dobę, więc można zgłosić się do nas praktycznie o każdej porze dnia.

Chłodnia i zaplecze techniczne.

Po śmierci należy złożyć ciało w chłodni. Warto więc dowiedzieć się, czy zakład pogrzebowy dysponuje własną chłodnią i gdzie jest zlokalizowana.

Specyfika ceremonii pogrzebowej.

Wybór domu pogrzebowego zależy również od charakteru ceremonii. Warto pamiętać, że nie każdy zakład zapewnia organizację pogrzebu w innym obrządku religijnym niż katolicki. Dom Pogrzebowy Gójscy ma doświadczenie w prowadzeniu ceremonii pogrzebowych w każdym rytuale wyznaniowym i na każdym wskazanym przez Klienta miejscu pochówku. W naszym domu pogrzebowym posiadamy dwie sale przystosowane do ceremonii odbywających się w różnych obrządkach wyznaniowych.

Możliwość skorzystania z usług Mistrza Ceremonii.

Pogrzeby świeckie mogą być prowadzone przez Mistrza Ceremonii. Nasz zakład od lat współpracuje z najlepszymi Mistrzami Ceremonii w Warszawie, którzy mają stosowne doświadczenie, wysoką kulturę osobistą oraz doskonałą znajomość prowadzenia uroczystości o charakterze świeckim.

Tradycyjny pogrzeb czy kremacja?

Spopielenie ciała staje się coraz powszechniejszą formą pochówku. Nasz Dom Pogrzebowy gwarantuje kompleksową obsługę pochówków kremacyjnych w Warszawie.

Akcesoria funeralne i inne kwestie organizacyjne.

Podczas organizacji pochówku należy zadbać o bardzo wiele kwestii, dlatego im więcej rzeczy możesz załatwić w jednym miejscu, tym sprawniej uporasz się ze wszystkimi obowiązkami. Warto dowiedzieć się, jakie dodatkowe usługi świadczy dany zakład. Nasz Dom Pogrzebowy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnia szeroki wybór akcesoriów funeralnych, jak np. trumny, urny, tabliczki, klepsydry, kwiaty. Oprócz tego zapewniamy m.in. nagłośnienie, wydruk klepsydr oraz publikację nekrologów. Załatwiamy za klienta formalności na cmentarzu, w kościele, ZUS-ie.

Tanatokosmetyka: możliwość skorzystania z usług kosmetyki pośmiertnej.

Nie wszystkie zakłady pogrzebowe świadczą usługi z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Są to profesjonalne zabiegi, które muszą być wykonane przez doświadczonych i specjalistów. Jeśli zależy ci na tym, aby ciało zmarłego zostało odpowiednio przygotowane przed pogrzebem, skorzystaj z usług certyfikowanych specjalistów wykonujących tą usługę na miejscu w naszym Domu Pogrzebowym.

Pomoc w załatwieniu formalności.

Organizacja pochówku to również szereg kwestii formalnych, które należy dopełnić. Wiele zakładów pogrzebowych, tak jak nasza firma, zapewnia kompleksowe wsparcie również w tym zakresie.

Doświadczenie i renoma Domu Pogrzebowego.

Wybierając zakład pogrzebowy, zwróćmy uwagę przede wszystkim na doświadczenie – ono samo mówi za siebie. Nasza firma świadczy usługi nieprzerwanie od 1987 roku przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Nie bez znaczenia jest zakres świadczonych usług – nam możesz zlecić wszystko. Warto też poznać opinie na temat wybranego zakładu pogrzebowego. W ten sposób będziesz mieć pewność, że obsługa pogrzebu odbędzie się na wysokim poziomie. Zapytaj o nas swoich znajomych, którzy korzystali z naszych usług podczas pochówku swoich bliskich.

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa