48 (22) 870 68 95pogotowie pogrzebowe 24h48 601 995 959pogotowie kremacyjne 24 h

Transport zwłok

Świadczymy kompleksowe usługi związane z transportem zwłok na terenie całego kraju. Odbieramy zmarłych ze szpitali, domów rodzinnych, domów opieki oraz hospicjów i przewozimy do chłodni znajdującej się w naszym zakładzie w dzielnicy Praga-Południe. Nasze pogotowie pogrzebowe i kremacyjne służy pomocą przez 24 godziny na dobę. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie zwłok. Dokładamy wszelkich starań, aby ostatnia podróż zmarłego przebiegła spokojnie i bezpiecznie. Zapewniamy odpowiednie warunki techniczne i sanitarne. Zadbamy także o wszelkie niezbędne dokumenty i wesprzemy Państwa we wszystkich sprawach organizacyjnych związanych z pochówkiem.

Karawany pogrzebowe

Dysponujemy flotą karawanów pogrzebowych przystosowanych do transportu zwłok. Wykorzystujemy pojazdy marki Mercedes-Benz, które we współpracy z włoską marką PILATO zostały dostosowane do naszych oczekiwań. Karawany posiadają noktowizory do jazdy w trudnych warunkach pogodowych, a także w nocy. Zamontowany elektryczny wózek umożliwia włożenie trumny 1 m przed pojazdem, co zapewnia najwyższy poziom estetyki obsługi. Nasze pojazdy zostały przystosowane także do przewozu kwiatów i sprzętu pogrzebowego. Doskonale wyposażone karawany i nowoczesne urządzenia sanitarne to gwarancja profesjonalnego transportu w każdych warunkach.

W celu ustalenia szczegółów transportu zwłok prosimy o kontakt z naszym domem pogrzebowym w Warszawie. Obiecujemy, że nie zawiedziemy Państwa zaufania.

KONTAKT
 

Dom Pogrzebowy Gójscy s.c.
ul. Grenadierów 34
04-073 Warszawa

poniedziałek-piątek: 8.00-16.00

Facebook  |   Twitter

Formularz kontaktowy