48 (22) 870 68 95pogotowie pogrzebowe 24h48 601 995 959pogotowie kremacyjne 24 h

Organizacja pogrzebu. Jak zorganizować pogrzeb bezproblemowo?


Śmierć bliskiej osoby zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami. Stres mogą potęgować wszystkie kwestie organizacyjne, jakie trzeba spełnić na etapie przygotowywania pogrzebu. Dla osób, które nigdy wcześniej tego nie robiły, jest to spore wyzwanie. Dlatego też nasza firma zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe, w ramach których staramy się maksymalnie odciążyć rodzinę zmarłego od obowiązków organizacyjnych w tym trudnym dla nich czasie.

Profesjonalna pomoc w organizacji pogrzebu

Dom Pogrzebowy Gójscy stara się zapewnić wsparcie klientom na każdym etapie organizacji pogrzebu. Przede wszystkim prowadzimy Pogotowie pogrzebowe, które działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy zaplecze techniczne, własną chłodnię oraz flotę pojazdów przystosowanych do przewozu zwłok — nawet na dużych odległościach.

Zapewniamy również kompleksową pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności zarówno w urzędach, jak i w kościele czy na cmentarzu. Kwestii formalnych nie jest wiele, jednak cała procedura bywa dość czasochłonna, a jednocześnie komplet określonych dokumentów jest konieczny, aby wdrożyć całą procedurę związaną z pochówkiem.

Warto też dodać, że specjalizujemy się w organizacji pogrzebów wszystkich wyznań, w tym pochówków świeckich. Można więc na nas liczyć w każdym zakresie. Zapewniamy też usługi z zakresu kremacji zwłok oraz oferujemy szeroki wybór urn.

Kompleksowo podchodzimy również do organizacji ceremonii pogrzebowych. Z naszymi klientami ustalamy wszelkie najważniejsze szczegóły i określamy potrzeby, a następnie rozpoczynamy nasze działania zgodne z wytycznymi, odciążając tym samym rodzinę pogrążoną w smutku.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu zarówno pogrzebów tradycyjnych, jak i pogrzebów z kremacją zwłok. W zależności od potrzeb klientów ceremonia może być prowadzona przez księdza lub Mistrza Ceremonii (współpracujemy z najlepszymi Mistrzami Ceremonii w Warszawie). Dbamy o prawidłowy i zgodny z planem przebieg ceremonii — od początku aż do końca. Pogrzeb traktujemy jako jedną z najważniejszych form upamiętnienia zmarłego, dlatego też podchodzimy do tej kwestii z ogromnym zaangażowaniem.

Dom Pogrzebowy Gójscy zapewnia też szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Można na nas liczyć również w kwestii organizacji kwiatów, oprawy muzycznej czy odpowiedniego nagłośnienia uroczystości pogrzebowej.

Jeśli więc chcą Państwo zorganizować pogrzeb bliskiej osoby w sposób spokojny, bezstresowy i bez zbędnych problemów, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

 

 

Wróć